İş Fikirleri

Xml Bayiliği Nedir, Bayilik Veren Firmalar (2022)

Xml bayiliği kısaca stoksuz çalışma sistemidir. Hiç bir stok bulundurmadan site sahipleri ürünleri listelerler sipariş geçilen ürünleri siz aracı firmaya iletirsiniz onlar sizin adınıza kargoyu müşteriye ulaştırır. Teknolojinin gelişmesi ile her gün güncellenen yenilikleri takip etmek iş fikirleri üreten insanlar için oldukça önemlidir.

Bu yazımızda sizlere oldukça ilgi gören ve başarılara imza atılan Xml bayiliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Hadi gelin öncelikle Xml bayilik hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Xml bayiliği nedir sorusuna cevap; stoksuz e ticaret sitesi yönetimi diyebiliriz. Bu yazımızda Xml bayiliği veren firmaları listeledik.

Xml Bayiliği Nedir?

Xml Bayiliği Nedir?

Xml Bayiliği e ticaret sistemlerine kurulan entagrasyon ile başka sitelerde ki ürünleri kendi sitenizde istediğiniz fiyatlar ile satışa ıkartma sistemidir. E ticaret yapmak isteyen insanların karşılaştığı en büyük sorunlardan biri olan strok problemini ortadan kaldırmak amacı ile kurulmuş olan Xml sistemi ile sizler de başka sitelerdeki ürünleri kendi sitenizde kendi belirlediğiniz fiyatlar ile stok derdi olmadan satışa çıkarabilirsiniz.

Xml Bayiliği Veren Firmalar

Xml Bayiliği Veren Firmalar

Xml bayiliği veren firmalar özellikle giyim, elbise, ev ürünleri ve bebek ürünleri başta olmak üzere bir çok kategoride karşımıza çıkıyor. Bu başlıkta sizlere nerdeyse tüm kategorileri kapsayan Xml bayiliği veren firmaları tanıtacağız. İşte Xml Bayiliği veren firmalar ve isimleri.

Giyim Ürünleri Xml Veren Firmaları

Giyim ürünleri xml veren firmaları gösterilen yoğun ilgiden dolayı oldukça fazladır. Bu yüzden sizlere en çok dikkat çeken ve tercih edilen giyim üzerine Xml e ticaret yaapacağınız firmaları listeledik. İşte O firmalar;

  • Yok Yok

Yok yok giyim üzerine ve bir çok kategoride müşterilerine stoksuz xml entagrasyonu fırsatı veriyor. Özellikle giyim üzerine oldukça iddalı olan yokyok.net sitesindeki ürünleri kendi sitenizde kendi belirlediğiniz fiyatlar ile yayınlayabilirsiniz.

  • Sümeyra Küçükşahin

Sümeyra Küçükşahin giyim üzerine xml hizmeti veren sitelerden biridir. Xml sistemine oldukça önem gösteren sitede özellikle kadın giysileri bulunmatadır. https://www.sumeyrakucuksahin.com/xml-bayilik sayfasından xml hakkında tüm detayları görebilir ve hızlı iletişim ile site yetkilileri ile iletişime geçip Xml satışına başlayabilirsiniz.

  • GiverAvm

Ayyakkabı ve giyim üzerine xml bayiliği veren firma ile anlaşma sağlayıp kadın, erkek ve çocuk giysileri ürünlerini sitenize ekleyerek istediğiniz fiyatlar ile satış gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, kapıda ödeme gibi seçenekler sunan firma ile https://gimeravm.com/xml-bayilik üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Fileli

Xml bayilik veren firma üzerinden giyim üzerine pek çok kategorideki ürünleri sitenize ekleyip satışa başlayabilirsiniz. https://www.fileli.com/xml-bayilik.html üzerinden xml hizmeti alabileceğiniz firma ile görüşüp uygun gördüğünüz anda direk satışa başlayabilirsiniz.

Ayakkabı XML veren Firmalar

Son zamanlarda internetten satış rekoru kıran ayakkabı kategorisinde de xml veren baya firma var. Bizde bu yazımızda internette tercih edilen bazı ayakkabı xml bayiliği olan siteleri sizlere bilgi amaçlı verdik. İşte ayakkabı Xml veren Firmalar;

  • Xmlcim

Direk Xml sitemini hedefleyen sitede kadın ve erkek ayakkabıları dısında aksesuar seçimleride vardır. https://www.xmlcim.com/kayit-ol adresinden başvuru yapıp belirlenen kuralları öğrenip satışa başlayabilirsiniz.

  • Ayakkabi XML

Babet, Kadın Spor, Sandalet, Topuklu ayakkabı, Çizme, Kadın bot ve erkek ürünlerinin oldukça bol olduğu AyakkabiXml sitesine https://www.ayakkabixml.com/kayit-ol adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak kayıt olup anlaşma neticesinde ürünleri kendi sitenizde paylaşabilirsiniz.

  • Niloshka

Bir çok ayakkabı ürünlerinin bulunduğu niloshka sitesinde ki Xml şartlarını ve kurallarını https://www.niloshka.com/xml-bayiligi linkinden okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Sözleşmeyi okuduktan sonra size uygun gelirse belirtilen adreste ki numara ile firma yetkilileri ile görüşüp satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Mutfak Ürünleri Xml Veren Firmalar

Genellikle kadın girişimcilerin satmak istediği mutfak ürünleri xml bayilik veren bazı firmaları sizler için listeledik. Verdiğimiz sitelerdeki yetkililer ile görüşüp bayilik hakkında detaylı bilgi ve başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Çamlıca Home

Sofra-sunum, mutfak, dekorasyon, banyo, bahçe ve balkon ürünlerinin bol dol bulunduğu site ile https://www.camlicahome.com/bayi-basvuru-camlicahome adresi üzerinden iletişime geçerek belirli kuralları kabul edip sizde sitenizden satışa başlayabilirsiniz.

  • Emin Ticaret

Mutfak ürünleri dışında züccaciye, bahçe mobilyaları, ev gereçleri, elektrikli ürünler ve hediyelik aksesuarlarında bulunduğu emin ticaret sitesine xml başvurusu yapmak için https://www.eminticaret.com/ic/xml-bayilik-hakkinda adresini ziyaret edip kuralları okumanız ve iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Petshop XML Veren Firmalar

Özellikle evde beslenen hayvanlar için satılan ürünlerin bayiliğini alacağınız sitelerde kedi köpek mamaları vb. bir çok hayvan ihtiyaçlarını bulabilirsiniz. Bu kategoride bayilik alabileceğiniz iki tane petshop Xml bayiliği veren firmayı sizlere tanıtıyoruz.

  • Petfarden

Oldukça çok tercih edilen ve yüzlerce ürünü bulabileceğiniz Petgarden xml bayilik hizmeti vermektedir. Kedi, köpek, kuş, kemirgen ve sürüngerl için bir çok ürünün bulunduğu Parfaden sitesine https://petgarden.com.tr/uyekayit.html adresinden kayıt olarak bayilik alma şartları için site yetkilileri ile görüşerek satışa başlayabilirsiniz.

  • Hızlı Mama

Köpek, Kedi, Akvaryum, Kuş, kermirgen ve sürüngenler için özellikle mama bulabileceğiniz ve bir çok seçeneği size sunan Hızlı Mama sitesi üzerinden Xml bayiliğini almak için https://www.hizlimama.com üzerinden iletişime geçerek görüşme sağlayabilirsiniz.

Anne Bebek Ürünleri Xml Veren Firmalar

Gelişen teknoloji ile artık özellikle bebek ürünleri bile internetten satışa çıkıyor be oldukça ilgi görüyor. Sizler de anne bebek ürünleri üzerine e ticaret sitesi açmak istiyor ancak stok sorununuz var ise belirttiğimiz siteler ile stoksuz satış yapma şansını yakalayabilirsiniz.

  • Dastini Bebe Market

Bebek ve çocuk ürünlerinin oldukça bol olduğu farklı farklı markalarda ürünleri sitesinde barındıran Dastini bebe market sitesine https://dastini.com/Bayilik/Index/ uzerınden bayilik başvurusu yapıp onay aldıktan sonra stoksuz satışın zevkine varabilirsiniz.

 • Xml Bebek

Anne ve bebek ürünlerinin dışında banyo bakım ürünleri, oyuncak ve araç gereç leri bulabileceğiniz Xml bebek sitesinden bayilik hizmeti almak istiyorsanız https://www.xmlbebek.com üzerinden iletişime geçerek bayilik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Elektronik Xml Bayilik Veren Firmalar

Özellikle toptan satış yapan firmaların tercih ettiği bayilik sistemi oldukça çok tercih edilmektedir. Sizler de elektronik ürün satışını stok sorunu olmadan karınızı koyarak xml satışı yapmak istiyorsanız örnek verdiğimiz sitelere göz atabilirsiniz. İşte elektronik satış yapacabileceğiniz bazı firmalar;

  • Yenitoptan

Bir çok kampanya ve toplu elektronik satışı yapabileceğiniz yenitoptan sitesinde elektronik dışında anne bebek, ev yaşam, giyim kozmetik, hobi oyun, kişiye özel tasarımlar ve bir çok kategoride ürün ü bulabileceğiniz bir sitedir. https://yenitoptan.com/iletisim üzerinden site ile bayilik hakkında görüşebilirsiniz.

 • Dur Buldum

Durbuldum sitesi bayilik hizmeti vermektedir. elektronik ürünler dışında takı aksesuarları, oto motor bisikler aksesuarı, kişisel bakım ürünleri de bulabileceğiniz firmadan bayilik almak istiyorsanız https://www.durbuldum.com/bilgilendirme/xml-destegi üzerinden detaylı görüşme sağlayarak xml bayilik alma şansını yakalayabilirsiniz.

Yöresel Ürünler Xml Veren Firmalar

Yöresel ürünler xml veren firmalar varmı diye araştıranlar için açıklayalım; maalesef yoktur. Bu sektörün içinde olan bir firma olmamız nedeniyle kesin bir dille olmadığını açıkladık. Bu tür satış sistemi Yöresel ürünlerin satış tarzına uymamaktadır. Xml olarak değil ama toptan ürün satışı yapan firmalarla iletişime geçmek en mantıklısıdır.

Gaziantep yöremizde bulunan bir firma olan www.antepyoreselurunler.com adlı internet sitesinden iletişime geçip toptan ürün satın alabilirsiniz. Organik ve Doğal yöresel ürünler satışı yapmanın tek yolu sadece budur.

Kendinize firma belirleyip daha sonra iletişime geçip ürün tedariği konusunda bilgi almalısınız. İlk etapda kendinize 15-20 metrekare bir dükkan ayarlamanız bile yeterli olacaktır.

Xml Bayilik veren sitelerini sizlere sunmuş olduk. Giyim, anne bebek, elektronik, petshop, ayakkabı, mutfak ürünleri dışında kırtasiye, gümüş, oyuncak, kozmetik, saat, bujiteri, parfüm vb. ürün satışları içinde xml bayiliği veren siteler bulunmaktadır.

Dropshipping Xml Bayilik

Dropshipping Xml Bayilik

Xml bayilik nedir sorusuna cevap arayan kişilerin en çok aradığı dropshiping xml aynı anlam taşımaktadır. Yani e ticaret sitesi olanların başka firmalarda ki ürünleri kendi sitesine istediği fiyat ile ekleyip aracı satış yapma işlemine dropshipping xml bayilik adı da verilmektedir.

Xml Bayilik Hakkında Yorumlar

Arkadaşlar bu kısımda sizlere kendi tecrübelerime göre belirtmeliyim ki. E ticaret sitesi kurarak başarılı olmak istiyorsanız öncelikle sabırlı olmanız gerekmetedir. İster Xml satış ister kendi ürünlerinizi tedarik edin herşeyden önemlisi hedef kitleyi bulmak ve onların karşısına reklamlarınızla çıkmak gelen kargolarda oldukça kaliteli olmanız gerekmetedir. Günde yüzlerce e ticaret sitesi kuruluyor doğru hamleler ile sizler de bu işte başarılı olabilirsiniz.

Xml Bayilik Hakkında Yorumlar

NOT: Xml bayiliği veren firmalar ve verilen bilgiler bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde verilen siteler ile bi ilgimiz yoktur. Bunu unutmamanızı özellikle rica ediyoruz.

Ücretsiz Xml Bayilik

İnternette stoksuz satış yapmanıza olanak sağlayan Xml bayilik sisteminde bazı bayilik veren firmalar aylık veya yıllık ücret talep etmektedir. Eğer ücretsiz xml bayiliği arıyorsanız özellikle bunu görüşme sağladığını firmlar ile görüşme esnasında sormanız da fayda olacaktır. Bayilik başvuru şartlarında bazı siteler de ücret belirtilirken bazılarında yazmamaktadır. Yani siz ne olursa olsun bayilik alırken Ücretsiz olup olmadığını sorup ona göre ilerleyebilirsiniz.

Ve bir yazımızın daha sonuna geldik. parahayali.com sizlere gelişen teknelojinin en iyi iş fikileri hakkında güncel bilgiler verir. Yazımızı sonladırırken xml bayilik hakkında eğiti bir video bırakıyorum.

Xml Bayilik yazımızı nasıl buldunuz? Deneyimi olan arkadaşlar bizlerle tecrübelerini paylaşırsa oldukça mutlu oluruz.

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Ben bu kadar iyi ve detaylı bir yazı görmedim verdiğiniz tüm bilgiler için çok teşekkür ederim

 2. Xml bayiliği almak ve diğer detaylar hakkında verilen bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

 3. xml bayiliği veren firmalar ile iletişime geçip şartları teyit ettikten sonra işlemler çabuk ilerler sanırım 🙂

 4. detaylı anlatım olmuş baya tecrube edındım. emegı gecen yazar arkadasa tesekkur ederım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu