Kripto Paralar

WSG Coin Geleceği & Fiyat Tahmini 2021-2022-2023-2024-2025

WSG coin geleceği konusunda çok büyük bir merak söz konusudur. Kripto para yatırımcıları tarafından WSG coin geleceği ve WSG coin fiyat tahmini konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Biz de bu yazımızda WSG coin geleceği konusunu ele aldık. Yazımızı inceleyerek uzman ve analist görüşlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

WSG coin, henüz yeni bir token olarak karşımızda durmaktadır. Son dönemdeki yukarı yönlü hareketi nedeniyle birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekse de henüz istenilen bir pazar değerine sahip olmadığını ifade edebiliriz. WSG projesi daha da güçlendikçe bu tokene olan talebin artabileceğini ve daha yüksek pazar değerine sahip olabilme ihtimalini göz ardı etmemek gerekiyor.

WSG coin, henüz yeni bir token olduğu için dalgalı bir şekilde hareket edebilmektedir. Pazar değerleri de istenilen seviyede değil. Bu nedenle, yatırımcılara çok yüksek meblağlar ile işlem yapmamalarını öneriyoruz. Daha düşük tutarlar ile HODL mantığı ile WSG coine yatırım yapmak daha mantıklı olacaktır.

Bu tür altcoinlerin daha hızlı yükseldiklerini ve yatırımcılarına 10x, hatta 100x kazanç getirebildiklerini daha önceden gördük. Birçok altcoinin sıfırlandığı da görülmüştür. Bu nedenle, daha dikkatli ve tedbirli yatırım yapılmasını tavsiye ediyoruz.

WSG Coin Nedir?

Kripto para piyasasında her gün onlarca yeni coin ve token ortaya çıkmaktadır. 2021 yılında piyasaya sürülen tokenlardan birisi de WSG coin olmuştur. Wall Street Games (WSG) olarak bilinen WSG coin, Binance Smart Chain ağı üzerinde kurulmuştur. Bu ağ üzerinde oyuncular, birbirleriyle oyunlar oynayarak token kazanmaktadır.

WSG coin, gelecekte evrensel bir oyun para birimi olabilir. Bazı kripto uzmanları, WSG coinin oyun sektöründe evrensel bir para birimi olabileceği yönünde görüş bildirmişlerdir.

WSG coini; HotBit, Gate.io, Jullswap ve Pancakeswap üzerinden satın alabilirsiniz. WSG coin, henüz Binance’de listelenmemiştir.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Fiyat Tahmini ve Geleceği

WSG Coin Fiyatı, Grafiği, Piyasa Değeri Nedir?

WSG coin fiyatı, $0.00000013 dolar seviyesindedir. Dolar bazında rakam önünde 6 sıfır bulunmaktadır. WSG coin, 2021 yılı mayıs ayında 7 sıfırlıydı. Yaklaşık 6 ay gibi bir süre içerisinde bir SIFIRI atmıştır.

WSG coin All Time High ATH (TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİ) seviyesi 0,0000034 dolar olmuştur.

WSG Coin Fiyat Grafiği Kaynak: https://coinmarketcap.com/tr/currencies/wall-street-games/

Yukarı grafikten de görüleceği üzere WSG coin fiyatı, son bir yılda oldukça dalgalı bir seyir izlemiştir. Bunun temel nedeni ise henüz yeterli düzeyde piyasa değerine sahip olmamasıdır.

WSG coinin piyasa değeri 18 milyon dolar civarındadır. Dolaşımdaki arz miktarı ise toplam arzın %13’üdür. Piyasa değeri ile ilgili güncel verilere https://coinmarketcap.com/tr/currencies/wall-street-games/ adresinden takip edebilirsiniz.

WSG Coin Geleceği Nasıldır?

WSG coin geleceği ile ilgili net bir ifade kullanmak yanlış olacaktır. Proje bazlı olumlu gelişmeler, WSG’ye olan talebi doğrudan artıracaktır. WSG’nin Gate.io borsasında listelenmesi, WSG coin için güçlü bir gelişme olmuştur. Kripto para konusunda bazı güçlü sosyal medya hesaplarının WSG coin ile ilgili destekleyici mesajlar atmaları da WSG coini güçlendirmiştir.

Kaynak: https://digitalcoinprice.com/forecast/wall-street-games, WSG Coin Geleceği & Fiyat Tahmini 2021-2022-2023-2024-2025-2026-2027-2028

Yukarıdaki tabloya göre Digital Coin Price platformu, WSG coinin gelecekte yükseliş eğiliminde olacağını beyan etmektedir. 2021 yılı için WSG coin fiyat tahmini 0,0000002151 dolardır.

Birçok platform henüz WSG coin fiyat tahmini yapmamıştır. Diğer platformların da WSG coin geleceği konusundaki fiyat tahminlerini sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Kishu Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu