Bayilik Veren Firmalar

Şampiyon Kokoreç Bayilik Bedeli & Şartları 2022

Bu yazımızda şampiyon kokoreç bayilik konusunu ele alıyoruz. Yazımızı inceleyerek şampiyon kokoreç bayiliği konusunda birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kokoreç dükkanı açmak, son yılların en popüler ve kazançlı iş fikirleri arasında yer almaktadır. Kokoreç maliyetinin düşük olması, kokoreç ekmek satış fiyatının yüksek olması nedeniyle sektörün karlılığı oldukça yüksektir. Girişimciye düşen kokoreç müşterilerini işletmeye çekmektir. Yoğun reklam ve tanıtım çalışmaları ile işlek bir cadde üzerinde açılacak dükkan ile müşterileri işletmeye çekmek mümkündür. Müşterileri, işletmeye çekmenin diğer bir yolu da kokoreç bayiliği almaktır. Bayilik alarak hızlı bir şekilde ilgili markanın müşterilerine hitap edilmekte ve dikkat çekilmektedir. Bu nedenle, ülkemizde bayilik sistemi oldukça avantajlıdır. Yeterli sermaye gücünüz varsa hiç düşünmeden hazır konseptli bir bayilik sistemi ile kokoreç dükkanı işletmek oldukça mantıklı bir girişimdir. Şampiyon kokoreç, kokoreç sektörünün en önemli markalarından birisidir. Bu yazımızda, şampiyon kokoreç bayilik bedeli ve şartları, şampiyon kokoreç kimin, şampiyon kokoreç ne zaman kuruldu vb. konulara açıklık getireceğiz.

Şampiyon kokoreç kimindir ve ne zaman kuruldu?

Şampiyon kokoreç’in sahibi, Galip ve Necati TOKGÖZ’dür. 1962 yılında İstanbul Beyoğlu Balık Pazarı’nda kurulmuştur.

Küçük bir işletme olarak kurulan Şampiyon kokoreç, kısa sürede kulaktan kulağa yayılan bir üne kavuşmuştur. 1994 yılında marka tescil belgesini alan marka, 2000 yılından itibaren yoğun bayilik başvuru talepleri nedeniyle hızlı bir şekilde şubeleşmeye başlamıştır.

Şampiyon kokoreç bayilik şartları 2022 nelerdir?

Şampiyon kokoreç bayilik şartları arasında adli sicil kaydının temiz olması, yeterli sermayeye sahip olmak ve yapılacak başvurunun kabul edilmesi yer almaktadır. Başvuru yapmadan önce dükkanınızı açacağınız iş yerini belirlemiş olmanız gerekmektedir.

Şampiyon kokoreç franchise başvurusu yapılırken sizden talep edilen bilgiler şunlardır:

  • Kişisel bilgiler (Ad, soyad, eğitim, ikametgah ve iletişim bilgileri)
  • Mesleki bilgiler (Yaptığınız işler, mesleki deneyimleriniz vb.)
  • Mekan bilgileri (İşletmeyi açacağınız iş yeri ile ilgili detaylı bilgiler)
  • Genel bilgiler (Daha önce franchise alıp almadığınız, Şampiyon kokoreç ile görüşüp görüşmediğiniz vb.)

Başvuru formunu internet üzerinden doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Şampiyon kokoreç bayilik başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Şampiyon kokoreç bayilik bedeli 2022 kaç para?

Bayilik başvurusunun onaylanmasının ardından işletme kuruluş süreci başlatılmaktadır. Gerek işletme kuruluşu gerekse franchise bedeli olarak gerekli sermaye tutarı 250.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir.

Kurulacak işletmenin kapasitesi, konumu, potansiyeli vb. unsurlar bayilik ve işletme kuruluş maliyetini doğrudan etkilemektedir.

Diğer kokoreç bayiliği veren markalar için Kokoreç Bayilik Veren Firmalar isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Şampiyon kokoreç iletişim bilgileri

Şampiyon kokoreç ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres: Tepe Ören Mah. Özvatan Caddesi Araylar Sanayi Sitesi B Blok No:10-11 Tuzla / İSTANBUL

Telefon: +90 216 304 08 08

E-Posta: info@sampiyonkokorec.com.tr

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu