Bayilik Veren Firmalar

Makbul Kuruyemiş Bayilik Alma Şartları Nedir?

Makbul kuruyemiş Bayilik almak için hijyenik ortamın olması şartı vardır. Fiyat performansı bakımından tercih edilen şirket Memiş ailesinindir. Bu yazımızda Makbul kuruyemiş bayilik almak, firmanın şubeleri, sahibi ve fiyatları ve bir çok detayı sizler için derledik.

Makbul Kuruyemiş Bayilik

Makbul Kuruyemiş Bayilik herkes tarafından araştırılan bir konudur. 2012’den beri hayatımızda olan Makbul için bayilik almak isteyen ve araştıran birçok kişi bulunmaktadır. Perakende sektöründe önemli bir yere sahip olan Makbul, Memiş ailesi tarafından açılmıştır.

Kuruyemiş ve perakende sektöründe eski tarihi geçmişe sahiptir. Makbul kuruyemiş birçok kişiye bayilik imkânı sunmaktadır. Tüketicilerin aradığı ürünleri bulmasında kolaylık sağlaması da bayilik için pek çok kişinin tercihleri arasında. Günlük ürünlerle hijyenik bir ortam sağlayan Makbul, yeni girişimciler aramakta!

Makbul Kuruyemiş Bayilik Alma Şartları

Makbul Kuruyemiş Bayilik

Makbul Kuruyemiş Bayilik son zamanlarda gündeme gelen bir konu olmakla beraber kendini büyüten bir işletmedir. Ayrıca 1950’li yıllardan itibaren hizmette olması büyük bir tecrübeye sahip olduğunu göstermektedir.

İşletme sahip olduğu bu tecrübeleri yeni girişimcilere aktarmak istemektedir. Bunun içinde bayilik vereceği kişilerde bazı şartlar aramaktadır. Bunlar;

 • Güler yüzlü işletmeci ve çalışana sahip olma,
 • Hijyenik ortama sahip olma,
 • Kaliteli ürünlerin kaliteli şekilde pazarlanması ve sunulması,
 • Müşteriye güven sağlama ve memnuniyet,
 • Uygun bir yer,
 • Yeterli sayıda çalışana sahip olma,
 • Makbul vizyonuna ve şartlarına uygun dükkâna sahip olma (kira da olabilmekte)
 • Bayilik anlaşması.

Bu şartlar dışında bayilik anlaşması için direkt olarak genel merkezde bulunan yetkililerle de iletişim sağlanabilmektedir. Bunun için Osman Gazi Mahallesinde bulunan adrese randevu alarak gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca Makbul ihtiyaç duyulan noktalardaki açığı kapatmayı hedeflemektedir.

Makbul Kuruyemiş Kimin?

Makbul Kuruyemiş Bayilik için araştırma yapanlar her detayı merak etmektedir. Türkiye’nin birçok yerinde perakende kuruyemiş işletmeleriyle ünlü bir firmadır. Bu kadar ünlü bir firmanın kurucusu da firması kadar merakla araştırılmaktadır.

Son günlerde de yapılan reklamlarla iyice merak edilen bir kişi haline gelmiştir. 1950 yıllarından günümüze kadar hizmet veren bir gıda firmasıdır.

Memişler Çay Gıda firmasının kurucusu Kamuran Memiş’tir. İşlerin büyümesiyle de Makbul markasıyla devam etmekte olan bir işletmedir. İşletme ilk olarak Kamuran ve Uğur Memiş tarafından Limited Şirket olarak başlamıştır.

İşletmede bakliyat, kuru meyve, lokum, şekerleme, baharat ve kuruyemiş gibi lezzetler bulunmaktadır.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu?

Makbul Kuruyemiş Bayilik veriyor mu diye soran ve araştıran birçok girişimci bulunmaktadır. Bu kadar önemli ve büyük bir markanın bayiliğini alabilmek için girişimciler fırsatları değerlendirmektedir. Fakat Makbul şu anlık bayilik için bir değerlendirmesi bulunmamaktadır.

Franchise vermeyen büyük ve önemli markalar arasında Makbul’de bulunmaktadır. Kuruyemiş, şekerleme, kuru meyve ve baharat sektöründe iyi bir yerdedir. Bu nedenle birçok kişi bayilik için araştırma yapmaktadır.

Fakat Makbul, şu anda bayilik talebi almamakta ve bayilik vermemektedir. Gelecekte ne olur bilinmez ama karara yönelik değişiklik 2020 de gelmiştir.

Makbul Kuruyemiş Fiyat Listesi

Makbul Kuruyemiş Fiyat Listesi

İsmini Makbul Kuruyemiş Bayilik ile Makbul olarak her noktaya yazdıran Makbul neredeyse 100 şube ile hizmet vermektedir. Şubelerinde en çok hijyene önem veren bir firmadır.

Makbulde bulunan ürünlerdeki çeşitlilik ve tazeliği ile ülkemizde en çok tercih edilen kuruyemiş işletmelerinden biridir. Firma 2020 de yapmış olduğu açıklama ile başarısına yeni girişimciler aramaktadır.

Birçok ürün satışı yapan Makbul daha çok kuruyemiş açısından ön plana çıkmıştır. Fiyat listesi 2022 bakımından bazı kuruyemişlerin fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • Kokteyl Lüks (kg): 84,07 TL
 • Antep Fıstığı: 117,74 TL
 • Çiğ Badem İçi: 140,18 TL
 • Tuzlu Fıstık: 21,42 TL
 • Kavrulmuş Fındık: 84,07 TL
 • Soslu Mısır: 27,96 TL
 • Tuzlu Siyah Ayçekirdek: 24,22 TL
 • Çıtır Çerez: 27,96 TL
 • Kabuklu Fıstık: 16,74 TL

Makbul Kuruyemiş Şubeleri

Makbul Kuruyemiş Bayilik 1950’li dönemlerden beri gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Ailenin Makbul markasıyla “Aynı tat uygun fiyat” sloganı sayesinde müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Bu reklam sayesinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Makbul kuruyemiş şubeleri nerelerde var diye de birçok araştırma yapılmaktadır. Nedeni ise olmayan yerler için girişimcilerin bayilik almak istemesidir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Gebze ve Sakarya olmak üzere birçok şubesi olmakla beraber toplam 164 tanedir. Bu şubeler Türkiye’nin dört bir yanında kendi ürünlerini müşterilere sunmaktadır.

Makbul Kuruyemiş İletişim

Makbul birçok kişi tarafından tercih edilmekle birlikte çok önemli bir işletmedir. Ürünlerinin hijyenini, tazeliğini ve en uygun olmasını sağlayan bir firmadır.

Bu nedenle birçok şehirde şubeleri bulunmaktadır. Olmayan şehirler içinde bayilik başvurusu yapanlar vardır. Makbul Kuruyemiş Bayilik için başvuruda bulunmak veya bilgi almak isteyenler için bazı adresler ve telefonlar bulunmaktadır.

Makbul Kuruyemiş İşletmesi için bulunan iletişim adresleri;

 • Makbul müşteri hizmetlerine ait telefon numarası: 444 8 808 – 0212 659 08 69
 • Makbul mail adresi: makbulsizin@makbul.com.tr
 • Whatsapp’tan iletişime geçmek isteyenler için destek hattı: +90 552 877 84 77
 • https://www.makbul.com/
 • Osman Gazi Mah. 3125 Sokak No: 14-16/1 İstanbul (Esenyurt)

Makbul Kuruyemiş Ekşi Yorumları

Makbul kuruyemişi tercih eden birçok insan bulunmaktadır. Gerek uygun fiyatlı olması gerekse çok çeşit olmasından dolayı epeyce kişi yorumlarda bulunmaktadır. Yorumlar şubeler arasında farklılık göstermektedir. Fakat yorumlardan daha çok gidip şubeleri test etmek sizin elinizde!

Makbul Kuruyemiş Bayilik sizlere birlikte çalışma fırsatları sunmaktadır. Yorumları bir kenara bırakıp sizde Makbul ailesinden olmak istemez misiniz?

Makbul Kuruyemiş Bayilik almak için gerekli şartları sizlere anlatmaya çalıştık. Daha önce bayilik alan kişiler tecrübelerini bizimle paylaşırlarsa seviniriz.

Dikkatinizi Çekebilir: Halktan Kuruyemiş 

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu