Bayilik Veren Firmalar

Kokoreç Bayilik Veren Firmalar 2022 Listesi

Kokoreç işletmesi açmayı düşünüyorsanız, kokoreç bayilik veren firmalar arasından birisini tercih ederek sektöre bir adım önde başlayabilirsiniz. Sıfırdan, yeni bir marka ile kokoreç dükkanı açılması durumunda müşteri kitlesinin oturması, markanın tanınırlığı ve bilinirliğinin sağlanması için zaman gereklidir. İlk aşamada müşteriler, yeni markaya güven konusunda sorun yaşarlar. Bu nedenle, kokoreç bayilik veren firmalar 2022 araştırması yapmak ve en uygun markanın bayiliğini alarak işletme açmak mantıklıdır.

Ülkemizde kokoreç sektöründe faaliyet gösteren birçok marka faaliyet göstermektedir. Bu markalar, ulusal düzeyde popüler olmuşlar, belirli bir müşteri portföyü oluşturmuşlardır. Bayilik sistemi ile bu müşteri portföyünden faydalanmak mümkündür. Yapmanız gereken size en uygun ve doğru marka ile anlaşmanız ve başvuru şartlarını yerine getirmenizdir. Bunun için belirli bir franchise bedeli için sermayenizin olması gerekmektedir.

Kokoreç bayilik veren firmalar hangileridir?

Ülkemizde kokoreç bayiliği veren firma sayısı yeterli düzeydedir. Bazı markaların tanınırlığı ve bilinirliği daha yüksek olduğu için bu firmaların bayilik bedeli ve fiyatı, diğerlerine göre biraz daha yüksektir. Ancak marka gücü yüksek olduğu için bayilik bedeline çok fazla takılmamak gerekiyor. Sermayeniz yeterliyse marka gücü yüksek kokoreç markası ile anlaşmanızı öneririm.

Burada ülkemizdeki tüm kokoreç bayilik veren firmaları paylaşmayacağız. Daha çok bayilik veren ve kokoreç sektöründe söz sahibi olmuş firmaların isimlerini paylaşacağız.

Kokoreç dükkanı açmayı düşünüyor ve sektör hakkında bilgi almak istiyorsanız, Kokoreç Dükkanı Açmak: Maliyeti & Ruhsatı isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şampiyon Kokoreç bayiliği

Ülkemizde kokoreç denilince ilk akla gelen markalardan birisi de Şampiyon Kokoreç’tir. 1962 yılında İstanbul Beyoğlu Balık Pazarı’nda faaliyet göstermeye başlayan Şampiyon Kokoreç, 2000’li yıllardan sonra bayilik vermeye başlamış ve şube sayısını artırmıştır.

Şampiyon Kokoreç’in bayiliği alarak güçlü bir şekilde sektöre giriş yapabilirsiniz. Bunun için başvuru şartlarını ve bayilik bedelini sağlamanız gerekiyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için Şampiyon Kokoreç Bayilik Bedeli isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gala Kokoreç bayiliği

Gala Kokoreç, daha çok İstanbul ve ilçelerinde şubeleşmiş bir kokoreç markasıdır. İstanbul haricinde Ankara, Bursa, Balıkesir, Çorum, Tekirdağ ve Antalya’da da şubeleri bulunmaktadır. Lezzet ve hijyen açısından müşterilerin güvenini kısa sürede kazanan Gala Kokoreç, yatırımcılara kokoreç bayiliği veren firmalar arasındadır.

Gala Kokoreç’e başvuru yaparak onay sürecini tamamlamalısınız. Sonrasında ise franchise bedelini yatırarak işletmenizin kurulum süreci başlatılacaktır. Gala Kokoreç’in bulunmadığı il veya ilçelerde dükkan açmanız oldukça mantıklı bir girişim olacaktır.

Gala Kokoreç Bayilik & Franchise Fiyatı isimli yazımızı inceleyerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kömürde Kuzuum Kokoreç bayiliği

Kömürde Kuzuum Kokoreç, kokoreç bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Kuzuum Kokoreç, mağaza konseptini yatırımcıları ile paylaşmıştır. Belirlediği konsept ile dükkan açılmasını talep etmektedir. Kuzuum Kokoreç mağaza konseptini buradan inceleyebilirsiniz.

Kuzuum Kokoreç, 2019 yılından itibaren kokoreç bayiliği vermeye başlamıştır. Herhangi bir franchise bedeli almamaktadır. Her ilçede bir tane bayi olacak şekilde planlama yapmaktadır. Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler için bayilik vermektedir. Bu nedenle, kira giderlerini değerlendirerek bayilik başvurusu yapmalısınız. 100.000 TL, işletmeniz için yeterli sermaye tutarıdır.

Kömürde Kuzuum Kokoreç bayiliği için buradan başvuru yapabilirsiniz.

1 Kokoreç bayiliği

1 Kokoreç, 1 Döner markasından sonra ortaya çıkmıştır. Kokoreç bayilik veren firmalar arasındadır. Herhangi bir franchise bedeli talep etmemektedir. 1 Kokoreç bayiliği için başvuru yaparak 75.000 TL sermaye ile işletmenizi kurmanız mümkündür.

1 Kokoreç’in hedef bölgeleri İstanbul, Bursa ve İzmir’dir. Ancak bu durum, diğer illere bayilik verilmediği anlamına gelmemektedir. Ortalama 40 metrekarelik bir dükkan kiralayarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz. İşletmenizi kiralama aşamasında mutlaka 1 Kokoreç yetkilileri ile görüşmenizi öneriyoruz.

1 Kokoreç iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fırında Kokoreç bayiliği

Fırında Kokoreç, bayilik veren kokoreç firmaları arasında yer almaktadır. Franchise bedeli olarak 20.000 TL talep edilmektedir. İşletmenizi kurabilmeniz için gerekli sermaye tutarı ise yaklaşık 60.000 TL’dir.

Fırında Kokoreç’in hedeflediği iller; başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla, Aydın, Çanakkale, İzmit, Uşak, Balıkesir, Eskişehir, Konya, Denizli, Afyon ve Manisa’dır.

En az 30 metrekarelik bir iş yeri bayilik almanız için yeterli olsa da yaya ve araç trafiğinin orta düzeyde olması beklenen hususlar arasındadır.

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu