Kripto Paralar

Kishu Coin Geleceği & Fiyat Tahmini 2021-2022-2023-2025-2030

Bazı kripto para yatırımcıları, herkes tarafından bilinmeyen, ilk 100’e girmemiş token ve coinleri daha fazla merak etmekte ve araştırmaktadır. Bunun temel nedeni ise bu gibi coin ve tokenlerın kısa süre içerisinde daha hızlı yükseliş göstermeleridir. Kishu coin de bu kripto paralar arasında yer almaktadır. Peki ama Kishu coin geleceği nasıldır? Kishu coin fiyat tahmini ne yöndedir? Uzmanlar ne diyor? Gerçekten Kishu coin hızlı yükselme potansiyeline sahip midir? İşte tüm bu soruların yanıtlarını sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz.

Kishu Coin Nedir?

Kishu coin de tıpkı Dogecoin ve Shiba gibi bir meme coin projesidir. Kishu, Japon ırkı bir köpek cinsidir. Kishu bölgesinin adı verilmiştir. Aynı Shiba gibi sessiz bir köpek ırkıdır.

Kishu coin, 2021 yılının nisan ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasa değeri açısından kripto para birimleri sıralamasında 2733 sırada olup oldukça geri bir pozisyona sahiptir. Bu da şu anlama geliyor ki, 2021 yılı Kasım ayı itibariyle Kishu coin, henüz tanınmamış ve yeteri kadar yatırım almamıştır.

Kishu Coin Fiyatı Nedir?

Kishu coin fiyatı, 2021 yılı Kasım ayı itibariyle oldukça BOL SIFIRLIDIR.

2021 yılı Kasım ayında Kishu coin fiyatı, $0.000000006 dolardır. 8 sıfırlı bir fiyatı bulunmaktadır. Shiba da yeni çıktığı dönemde bol sıfırlı bir fiyata sahipti.

Peki ama Kishu coin de Shiba coin gibi yükselebilir mi? Şimdi dilerseniz, Kishu coin geleceği konusuna değinmeye başlayalım.

Kishu Coin Geleceği Nasıldır?

Kishu coin de tıpkı Dogecoin ve Shiba gibi bir meme coin projesidir. Meme coin projelerinde ilgili coinin doğal ve faydalı bir değeri bulunmamaktadır. Genellikle bu tür coinler, sosyal medya ve internet platformları üzerinden duyulur ve değerlenir.

Peki ama Kishu coin geleceği nasıldır?

Kishu coin geleceği parlaktır diyebilmek için henüz çok erken. Ancak bazı uzman ve analistler Kishu coinin de tıpkı Dogecoin ve Shiba gibi gelecekte değerleneceğini belirtmektedir. Doge ve Shiba’nın geldiği nokta düşünüldüğünde Kishu’nun da gelecekte değerlenebileceğini ve hanesinden sıfırları atabileceği ihtimalini düşünmek gerekiyor.

Yatırımcıların kendilerini üzmeyecek, ufak meblağlar ile Kishu coine yatırım yapmasının zarardan çok faydasının olabileceğini ifade edebiliriz.

Kishu’nun gelecekte Binance gibi borsalarda listelenmesi gibi faktörler de fiyat artışını beraberinde getirecektir. Her ne kadar meme coinlerin Binance’de listelenmesi zor olsa da Shiba’nın Binance’de listelenmesini de gördük. Bu nedenle, Kishu, asla Binance’de listelenemez diyemeyiz.

Kishu coinin gelecekte hanesinden en azından 2 sıfır atabilme ihtimalini düşünebiliriz. Bu da 100x anlamına geliyor. 1.000 dolarlık bir yatırımın gelecekte 100.000 dolar olabilme ihtimali düşünüldüğünde düşük tutarlı bir yatırımın çok büyük bir riski olmayacaktır.

Kishu Coin Fiyat Tahmini 2021-2022-2023-2025-2030

Kishu coin henüz piyasa tarafından çok fazla bilinmediği için tahmin siteleri ve otoriteler tarafından değerlendirilmemektedir. Bu nedenle, Kishu coin fiyat tahmini konusunda kaynak sorunu bulunmaktadır. Uzmanlar ve analistler, Kishu coin konusunda değerlendirme yapmamaktadır.

Piyasada birkaç platform Kishu konusunda fiyat tahmini yapmıştır. Bunları sizinle paylaşalım.

Digital coin price‘a göre Kishu, 2021 yılında 0,0000000095 dolar seviyesine kadar yükselebilir. Digital coin price, 2022 yılında Kishu coinin hanesinden bir sıfırı sileceğini ifade etmektedir.

Diğer platformların da Kishu hakkında tahminleri yapıldıkça burada paylaşacağız.

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu