Kripto Paralar

HOT Coin Fiyat Tahmini & Geleceği 2022-2025

Bu makalemizde HOT Coin‘i ele aldık. HOT Coin ile ilgili güncel tüm bilgileri, HOT Coin fiyat tahmini görüşlerini paylaştık. Makalemizi inceleyerek siz de HOT Coin hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmuş olacak ve kendi analizlerine katkı sağlamış olacaksınız.

Öncelikle burada yer verdiğimiz bilgiler, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sitemiz, hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Paylaştığımız veriler, bilgilendirme amaçlıdır. Hiç kimse herhangi bir coinin ne zaman yükselip ne zaman düşeceğini tam anlamıyla bilemez ve öngöremez. Bu nedenle, burada paylaşacağımız bilgiler, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Hot Coin geleceği konusunda tüm çıkarımları ve analizleri eldeki verilerle siz yapmalısınız. En başından ifade edelim ki, bu sitede mutlaka almalısınız ya da satmalısınız şeklinde ifadelerle karşılaşmazsınız. Holo Hot Coin Şubat ayı güncel rakamı: 0.06013 TL’dir.

Hot Coin Nedir?

Hot Coin, Holo ya da Holochain olarak da ifade edilmektedir. Hot Coin, blok zinciri olarak bilinen blokchain teknolojisini kullanmaz. Hot Coin, DApp’leri geliştirmek amacıyla kullanılan Holochaini kullanmaktadır. Holochain, eşler arası dağıtılmış bir platform olup merkezi olmayan uygulama barındırmaya müsait bir yapıya sahiptir.

Holochain, uygulamalar için bir ekosistem ve pazar sunmaktadır. Uygulamalar arası bir köprüdür. Holochain, DApp’lere kolayca erişim imkanı sağlamaktadır.

Holochain, bir blok zinciri projesi değildir. Blokların ötesinde sloganıyla ortaya çıkmıştır. Bu slogan ile blokchain teknolojisinden farklı bir proje olduğunu ifade edilmiştir. Blokchain teknolojisi ile para transferi mümkünken Holochain teknolojisinde bir oyun ya da web sitesi barındırılabilmektedir. Blokchain teknolojisine göre Holochain’de daha az enerji sarfiyatı söz konusu olabilmektedir. Bu yönüyle Hot Coin projesi güçlü durmaktadır.

Hot Coin Projesi Ne Zaman Oluşturuldu?

Holo ağı, Arhur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından oluşturulmuştur. Hot Coin projesi, ilk olarak 2016 yılının Aralık ayında tasarlanmıştır. Daha sonra ICO çalışmasıyla 2018 yılının Nisan ayında piyasaya sürülmüştür.

Hot Coin Fiyat Analizi

Hot Coin, piyasaya sürüldükten sonra 0,001 dolar seviyesindeydi. 2020 yılında düşüş yaşadı ve 2021 yılı boyunca 0,0006 ile 0,0008 dolar seviyesinde gitti, geldi.

Ta ki, 2021 yılı Şubat ayına kadar… 2021 yılı Şubat ayında atak yapan Hot Coin, 0,003 dolar seviyesine kadar yükseldi. Yaklaşık 4 kat arttı. 29 Mart 2021 tarihinde ise Hot Coin, 0,027 dolara yükselerek tarihi zirvesini gördü.

Hot Coin, 2021 yılı Şubat ayınına göre Mart ayında tam 9 kat artarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Hot Coin, 2021 yılı Nisan ayı itibariyle 0,019 dolar seviyelerine gerilemiştir. 2021 yılında dalgalı bir seyir izleyen HOT, Ekim ayı itibariyle 0,10 TL bandına yakın bir seyir izlemektedir.

Tüm Zamanların Hot Coin Grafiği

Hot Coin grafik

Hot Coin Grafiği

Yukarıdaki grafikte Hot Coin TL üzerinden verilmiştir.

Hot Coin Fiyat Tahmini 2022-2025 Yılında Ne olur?

2021 yılı Nisan ayı itibariyle Hot Coin düşüşe geçti diyebiliriz. Herhangi bir coinin fiyat tahmininde bulunmak güç olsa da coinlerin perde arkasındaki proje fikirlerini iyi incelemek gerekiyor. Yine arz miktarları da oldukça önemli.

Coinmarketcap verilerini inceleyelim.

Dolaşan Arz:173.26B HOT

Toplam Arz: 177,619,433,541

Piyasa Değeri (2022 Yılı Şubat Ayı): ₺10,418,353,094

2021 yılı Eylül ayı itibariyle Hot Coin değeri 0,09 TL bandındadır. Hot Coinin 0,23 TL bandına kadar çıktığı düşünüldüğünde bir alım fırsatı olarak değerlendirmek mümkündür. Kısa vadede Hot Coin fiyat tahmini yapmak oldukça riskli ve güçtür ancak Hot Coinin uzun vadede yukarı yönlü tekrar atak yapması kuvvetle muhtemeldir.

Güncel verileri buradan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VKanzkV5ogE

Hot Coin fiyat tahmini 2021

29 Mart 2021 yılında zirveye çıkan Hot Coin, bu tarihten sonra düşüşe geçti. Bu tarihten sonra yaklaşık %50 değer kaybeden Holochain, 0,09 TL bandında bir seyir izlemektedir. 2021 yılı sonu itibariyle TL bazında 0,20 TL – 0,30 TL arası Hot Coin fiyat tahmini yapmak mümkündür. Yıl sonuna doğru yeni bir rekor kırılabilir. Bu süreç içerisinde iniş ve çıkışlar ve dalgalı bir seyir mutlaka yaşanacaktır. Uzun vadeli ve sabırlı yatırımcılar mutlaka kazanacaktır.

Dogecoin ile Hot coinin arz miktarları birbirine çok benzer. Dogecoin, 6 TL seviyesine kadar çıktı. Hot coin için de bu fiyatlama her zaman ihtimal dahilindedir. Kaldı ki hot coin ve holochain projesi, dogecoine göre daha yüksek seviye bir proje olarak değerlendirilebilir.

Uyarımızı Tekrar Hatırlatalım: Kripto para borsası oldukça riskli ve henüz tam anlamıyla oturmamış bir piyasadır. Sonuçta merkeziyetsiz bir oluşumdan bahsediyoruz. Anlık ve kısa vadede hızlı iniş ve çıkışlar olabilmektedir. Bu nedenle, risk analizinizi mevcut durumunuza göre doğru bir şekilde yapmalısınız.

Hot Coin fiyat tahmini 2022

Hangi coin olursa olsun, zirve sonrası düşüşler mutlaka yaşanmaktadır. Bu nedenle Hot Coin neden düşüyor sorusunun cevabı oldukça açıktır. Bitcoin’de dahi büyük düşüşler normal karşılanmıştır. Bunun temel nedeni, kar nedeniyle yapılan satışlardır. Önemli olan projedir. Proje sağlamsa düşüşler, alım fırsatı verecektir.

Hot Coin fiyat tahmini 2022 yılı için de söz konusu olacaktır. Uzmanlar tarafından Hot Coin’nin 2022 yılında büyük atak yapacağı söylenmektedir. Bazı çerçeveler Hot Coin 1 dolar olur mu sorusunu dahi sorabilmektedir. Holochain ağı ile ilgili önemli ve büyük gelişmeler olması ve kripto para borsanın hacminin bu şekilde artması durumunda Hot Coin’nin 1 dolar olabilme ihtimali gelecekte mümkün gözüküyor. 2022 yılı itibariyle Hot Coin, 0,10 dolar – 1 dolar arasında kendisine bir yer edinebilir. Bu fiyatlama, şaşırtıcı olmayacaktır.

Ravencoin projesini merak ediyor musun: Ravencoin Fiyat Tahmini 2021-2022-2025

Hot Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı itibariyle Hot Coin geleceği konusunda net bir tahmin yürütmek zor olacaktır. Güncel gelişmeler ve haberler, Hot Coin geleceği konusunda bize daha doğru bilgiler verecektir. Bunu da zaman gösterecektir. Hemen hemen dolaşan arzın toplam arza yaklaştığını söyleyebilir. 2025 yılı itibariyle toplam arzın dolaşımda olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle, sabit bir arz düşünüldüğünde ve projeyle alakalı olumsuz gelişmeler yaşanmadıkça Hot Coinin daha güçlü olacağı izlenimini vermektedir. 2025 yılına kadar Hot Coin’nin 1 dolar seviyesine kadar yükselmesi mümkün hale gelebilir.

Hot Coin Geleceği Nasıldır?

Uzmanlar ve analistler tarafından Hot coin geleceği ile ilgili yapılan yorumlar ve analizler parlaktır. Orta ve uzun vadede Hot coin projesinin daha çok ilgi göreceği belirtilmektedir. Bu nedenle, Hot coin geleceği için 1 dolar tahminleri birçok platform tarafından yapılmaktadır.

Önemli Uyarı: Tüm coin tahminleri, bilgilendirme amaçlı olup asla yatırım tavsiyesi değildir. Neyin ne olacağını kimse bilemez. Para Hayali olarak herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gerçekten güncel ve detaylı bir bilgi olmuş ellerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu