İş Fikirleri

Gratis Bayilik Alma Şartları 2021

Gratis markası, günümüzün kozmetik ve kişisel bakım sektöründe adını kısa sürede duyuran önemli markalardan birisi haline gelmiştir. 2009 yılında Demir Sabancı tarafından kurulan SEDES HOLDİNG tarafından kurulan Gratis, ülkemizde 500’e yakın şubesi ile kozmetik sektörünün öncü ve lider markalarından birisi olmuştur.

Ülkemizdeki girişimciler, böylesine önemli bir markanın bayiliğini almayı düşünmektedir. Biz de bu yazımızda Gratis bayilik alma şartları 2021 yılında nelerdir, Gratis bayilik bedeli ne kadar, gerçekten Gratis’den bayilik almak mümkün mü vb. soruların cevaplarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Gratis bayilik alma şartları nelerdir?

Gratis’in çıkarmış ve müşterilerine dağıtmış olduğu kayıtlı müşteri kartı sayısı 4.000.000’u aşmış durumdadır. Gratis’in sunmuş olduğu çeşitli avantajlardan yararlanmak adına kullanılan bu kartın sayısına bakıldığında Gratis’in ne denli yoğun bir müşteri kitlesine sahip olduğunu görmekteyiz. Hemen hemen ülkemizin her bölgesinde ve ilinde faaliyet gösteren markanın kazancı da her geçen gün artmaktadır.

Gratis şubelerine baktığımızda kozmetik ve kişisel bakım ürünleri açısından binlerce ürünün bulunduğunu ifade edebiliriz. Standart bir Gratis bayisinde ağız sağlığı, bebek, çocuk, anne, cilt, duş ve banyo, erkek, saç, parfüm, makyaj konularında ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Bu ürünleri, önemli fiyat avantajlarıyla müşterilerinin hizmetine sunan Gratis, günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir konsepte ulaşmış durumdadır.

Peki ama bir girişimci Gratis bayiliği alarak işletme kurabilir mi?

Şu an için ne yazık ki girişimcilerin gratis bayiliği almaları mümkün değildir. Ülkemizde kozmetik sektörünün en önemli markalarından birisi olan Gratis, almış olduğu kararla kesinlikle bayilik veya franchise sistemine girmeyeceklerini ifade etmiştir. Gratis, bu kararla tüm kontrolün elinin altında olmasını istemektedir. Şubelerindeki tüm personelleri eğitime tabi tutarak iş modelinden kesinlikle taviz vermemektedir.

Mutlaka Okumalısın! Kozmetik dükkanı açmak mantıklı mı?

Gratis bayiliği almak mümkün olamaz mı?

Şu an için Gratis bayiliği almak, girişimciler için mümkün gözükmemektedir. İlerleyen zamanlarda yetkililer, politikalarını değiştirebilir.

Her ne olursa olsun, ciddi sermaye gücünüz varsa bu durumda Gratis yetkilileri ile görüşerek bu katı kuralı kırabilmeniz mümkün olabilir. Bunu da hatırlatmakta fayda var.

Sizinle Gratis iletişim bilgilerini paylaşalım.

Telefon: 0 850 210 69 00

Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Web Sitesi: www.gratis.com

E – Posta: info@gratis.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu