İş Fikirleri

Getir Bayilik Şartları (Başvurusu)

Getir Bayilik şartları için 500 Bin TL sermaye olmalı ve daha önce bayilik tecrübeniz olması gerek. Bayilik Başvurusu için temiz bir sicilde önemli.

Getir Bayilik Şartları ve Başvuru İşlemleri

Getir bayilik şartları son zamanlarda en çok kazanç getirisi sağlayan ve Getir bayiliği ile ilgilenenlerin en çok merak ettiği konuların başına gelmektedir. Geçmiş yıllara bakıldığında en büyük ivme ve güç kazanan şirketlerin başında gelen Getir, her geçen gün bu başarısını daha arttırarak pazar hacmini büyütmeyi başarmaktadır. Getir ailesine katılarak Getir bayiliği alındığı takdirde oldukça yüksek kazanç sağlamak mümkün olmaktadır.

Yürüttüğü başarılı çalışma politikası ile kısa bir sürede adından söz ettirmeye başaran Getir bayiliği almak isteyenlerin Getir bayilik şartları kurallarına uyması gerekmektedir. Kurulduğundan beri insanların market ihtiyaçlarına kapılarına getiren Getir hizmeti, uygulama üzerinde yer alan siparişleri ortalama 15-20 dakika içerisinde getirmektedir. Getir hizmetine olan talebin her geçen gün giderek artması Getir kazanç tablosuna da olumlu olarak yansımaktadır.

Getir Bayilik Şartları

Getir Bayilik Şartları

Getir bayilik almak isteyenlerin gerekli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Getir bayiliği almak isteyenler için ilk şartlardan biri tecrübe olmaktadır. Bayilik almak isteyenlerin yatırım bütçesi ile birlikte tecrübeleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Getir bayiliği almak için başvuruda bulunulduğu esnada bu bilgiler başvuruda bulunan kişiden istenmektedir. Getir bayilik almak isteyenlerde aranan şartlar;

  • Mali Koşullara Uygunluk

Firmanın talep etmiş olduğu mali koşulları karşılıyor olmak Getir bayiliği almak için aranan şartlar arasında yer almaktadır. Bu durumda en az 500 000 TL üzerinde bir yatırımın olması gerekmektedir.

  • Marka Değerine Uygun Olmak

İşletme anlayışının marka değerlerine uygun olması markanın daha fazla kişi tarafından tanınmasına olanak tanımaktadır.

  • Temiz Bir Sicil

Ticaret sicilinin temiz olması birçok işte aranan bir özellik olmasının yanında Getir bayiliği almak isteyenlerde de aranan şartlar arasında yer almaktadır. Diğer yandan kredi notunun da çok iyi olması bu şartlardan biridir.

  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her firma için asıl olan müşteri memnuniyetidir. Bir firma ne kadar çok müşteri memnuniyeti sağlarsa başarısı da o derece artacağından bu husus Getir bayilik şartları arasında da oldukça önemli olmaktadır.

  • Hızlı Hizmet Sunumu

Marka hedeflerine uyum sağlayabilmek için hızlı servis sunumu ile çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Hızlı olmak diğer markalarla yarış konusunda da başarı elde edilmesini sağlayacaktır.

  • Hizmet Şehrine Uygunluk

Getir bayilik şartları arasında İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde hizmet verilmesi de yer almaktadır. Başvuru esnasında bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.

  • Daha Önceden Bayilik Almış Olmak

Getir bayilik şartları gereğince bayilik alabilmenin bir diğer yollarından biri daha önceden bayilik almış olmaktır. Bu durum firma sahiplerine daha fazla güven vereceğinden bu kişiler öncelikli kişiler arasında yer alıyor olacaktır.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Getir hizmeti ile 300’ün üzerinde üzerindeki ürün üzerinden tek bir tıkla sipariş oluşturmak mümkün olmaktadır. Böylelikle müşteriler pandemi şartlarında dışarı çıkmadan kolay ve hızlı bir şekilde alışverişlerini yapmış olacakladır. Getir bayilik başvurusu yapmak için yapılması gereken ilk iş başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasıdır. Başvuru forumunda yazan kişisel bilgiler ve ne kadar bir yatırım yapılacağına dair bilgilerin doldurulmasının ardından başvuru firma yöneticileri tarafından değerlendirilerek ona göre geri dönüş sağlanacaktır.

Getir bayilik sahibi olanlar satışlarını yüksek satış ve kar odaklı olarak gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Getir bayilikleri ödemelerini haftalık ya da aylık olarak alabilmektedirler. Getir firması tarafından sürekli yapılan reklamlar bayilikleri de ayrıca destekliyor olacaktır.

Getir Bayilik Kazancı Nasıl Hesaplanır?

Getir bayilik kazancı için öne çıkan durumlardan biri sipariş getirme ücretidir. 2021 yılı Haziran ayı itibariyle sipariş başına 4.99 TL sipariş teslimat ücreti alınmaktadır. Düzenlenmiş olan kampanyalar gereği her siparişten teslimat ücreti alınmadığı düşünüldüğünde günde ortalama 3 000 TL sipariş getirme ücreti kazanılmaktadır.

Gratis Bayilik Şartları hakkındaki  bu yazımızda dikkatinizi çekebilir. Gratis Bayilik Alma Şartları

Getir Bayilik Devir İşlemi Nasıl Yapılır?

Getir bayilik devir işlemi yapmak için getir bayilik şartları yerine getirilmek durumundadır. Şartların uygunluğunun sağlanması halinde devir işlemi oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor olacaktır. Devir işlemlerinin tamamlanması halinde belirlenen büyük şehirlerde getir bayilik hizmeti verilebilmektedir.

Getir Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Getir Bayilik Ücreti

Getir bayilik açma şartlarından biri olan Getir bayilik ücreti ile yapılacak yatırımın tutarının belirlenmesi gerekmektedir. Buna Getir bayilik açmak isteyenlerin 2022 yılında en az 500 000 TL ile en fazla 2 000 000 TL ve üzerinde bir yatırımın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sermaye şartlarının bayiliğin ilk şartlarından biri olması girişimciler için avantaj sağlayan bir durumdur.

Getir Bayilik Ekşi Yorumları

Getir bayilik hakkında ekşi sözlükte de bir takım yorumlar yer almaktadır. Getir bayiliği hakkında farklı görüşlere sahip kişilerin görüşlerini merak edenler Getir bayilik ekşi yorumları ile kafalarında az çok bir düşünce oluşmasını sağlayabilirler.

Getir Bayilik İletişim Bilgileri

Getir firmasıyla görüşme sağlayarak Getir bayilik almak isteyenler Getir bayilik şartları başta olmak üzere bazı koşulları yerine getirmek durumundadırlar. Getir bayilik ile iletişim halinde olmak için;

Getir Bayilik Şartları, başvuru adımları ile ilgili sizlere elimden geldikçe detaylı bilgi vermeye çalıştım. Ayrıca başvuru adımlarını oldukça hızlı şekilde uygulayacağınız bir videoyuda sizlerin paylaşımına sunuyorum. Konu içerisinde anlamadığınız yerleri bize yorum yaparak belirtirseniz elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Getir bayiliği nasıl alınır diyenler için çok güzel makale. Son zamanlarin çok meşhur bir kuruluşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu