Bayilik Veren Firmalar

Gala Kokoreç Bayilik & Franchise Fiyatı & Şartları 2022

Bu yazımızda Gala Kokoreç bayilik konusu ile bilgiler paylaştık. Yazımızı inceleyerek Gala Kokoreç bayilik fiyatı, franchise bedeli, Gala Kokoreç şartları 2022 ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kokoreç sektörü, ülkemizde her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Buna bağlı olarak yeni kokoreç dükkanlarının açıldığını ve faaliyet gösterdiğini görüyoruz. Kokoreç dükkanlarının karlılığından bahsetmemize sanırım gerek yok. Düşük maliyetli bir ürün olan kokoreç, satış fiyatları ile girişimcilerine oldukça tatminkar bir kazanç sunuyor.

Hangi sektör olursa olsun, sıfırdan yeni bir marka ile işletme açmanın avantajları olduğu kadar dezavantajları da vardır. Özellikle sıfırdan bir marka ile işletme kurulduğunda başarılı olmak için sabır ve zaman gerekmektedir. Ancak güçlü bir markanın bayiliğini alarak işletme açıldığında ise müşteri kitlesi hazırdır. Bu sayede, kısa sürede işletme kazanç elde etmeye başlamaktadır. Kokoreç dükkanı açmak iş fikrini hayata geçirmeyi düşünüyorsanız, Gala Kokoreç’ten bayilik alarak işletmenizi açabilirsiniz.

Gala Kokoreç sahibi kimdir?

Gala Kokoreç’in sahibi Fahrettin Orhan’dır. Fahrettin Orhan, 12 yaşında kokoreci keşfettiğini, İstanbul’da el arabasında seyyar olarak kokoreç satışı yapmaya başladığını ifade etmektedir. Gala Kokoreç, seyyar satıcılıktan gelme bir serüvenin sonucudur. 100’den fazla şubeye sahip olup şubelerin birçoğu İstanbul’dadır.

Gala Kokoreç’in şubelerinin olduğu iller şunlardır: İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, Çorum, Tekirdağ, Antalya

Gala Kokoreç’in olmadığı iller veya ilçeler için Gala Kokoreç’ten bayilik alarak kokoreç dükkanı işletebilirsiniz.

Gala Kokoreç bayilik şartları 2022 nelerdir?

Gala Kokoreç’ten bayilik alabilmek için başvuru yapmanız, başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise bayilik ücreti için yeterli sermayeye sahip olmanız şarttır.

Sektörel bilgi ve deneyim sahibi olmak, kurumsal yapıyı temsil kabiliyeti oldukça önemlidir.

Gala Kokoreç’e bayilik başvurusu yapabilmek için 0533 046 99 23 veya 0535 322 32 06 numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Diğer markaların bayilikleri için Kokoreç Bayilik Veren Firmalar isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gala Kokoreç bayilik fiyatı 2022 ne kadardır?

Gala Kokoreç’ten bayilik alabilmek için franchise bedeli ödemek gerekmektedir. 2016 yılında franchise bedeli 40.000 TL idi. 2022 yılında ise bu tutardan çok daha yüksek bir bedel talep edilmektedir. Net bilgi almak için mutlaka Gala Kokoreç ile görüşmelisiniz.

Günümüzde kokoreç dükkanının kurulumu ve franchise bedeli dahil olmak üzere 200.000 TL ile 400.000 TL arasında bir maliyet ortaya çıkabilmektedir. Bu durum, markadan markaya farklılık göstermektedir. Dükkanın potansiyeli ve kapasitesi maliyeti doğrudan etkilemektedir.

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu