Kripto Paralar

Dent Coin Geleceği & Fiyat Tahmini 2022-2023-2024-2025

Kripto para yatırımcılarının merak ettiği ve araştırdıkları konulardan birisi de Dent coin geleceği 2022 ile Dent coin fiyat tahmini konusudur. Bu yazımızda, Dent coin geleceği konusunu ele alıyoruz. Aynı zamanda Dent coin nedir, nasıl bir projedir konularına da değiniyoruz.

Dent Coin Nedir?

Dent coin, mobil veri odaklı bir kripto para birimidir. Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenı olarak tanımlanmaktadır. Dent coin, DENT Wireless Limited Şirketi’ne bağlı bir kripto para birimidir.

Dent coin, mobil veri satılmasına, satın alınmasına ve bağış yapılmasına olanak sağlayan bir tokendir. Bu işlemler için Ethereum blokchain kullanılmaktadır.

Toplam arz miktarı, 100 milyar adettir. Piyasada dolaşan arz miktarı ise 94 milyar adettir. Dent coinin dolaşan arz miktarı, toplam arz miktarına oldukça yakındır. Piyasa değeri ise yaklaşık 700 milyon dolardır.

Telekom pazarına ve mobil veriye odaklanan Dent coin, bu anlamda diğer tüm altcoinlerden ayrılmaktadır. Dent coin projesini anlamlı ve farklı kılan husus tamamıyla bu durumdur.

İlginizi Çekebilir: Kishu Coin Geleceği

Dent Coin Fiyatı ve Grafiği Nedir?

Dent coin fiyatı, 2022 yılı itibariyle dalgalı bir seyir seyretmiştir. Tüm zamanların en yüksek Dent coin fiyat seviyesi 0,020 dolar olmuştur.

2022 yılı Şubat ayı itibariyle Dent coin fiyatı 0,002692 $ dolar seviyesindedir.

Dent Coin Grafik
Dent Coin Grafiği Kaynak: https://coinmarketcap.com/tr/currencies/dent/

Dent coinin proje kalitesi itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrar ulaşabilmesi, hatta ve hatta kendi rekorunu kırması mümkün gözükmektedir. Bu da yaklaşık 3 katlık bir artış anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: WSG Coin Geleceği

Dent Coin Geleceği Nasıldır?

Birçok platform ve uzman tarafından Dent coin geleceğinin oldukça parlak olduğu belirtilmektedir. Mobil veri odaklı Dent projesinin bu alanda tek olduğu ve bu özelliği ile diğer coin projelerinden ayrıldığı ifade edilmektedir.

Kripto para hacminin büyümesiyle Dent coin projesinin de bu büyümeden pay alacağı düşünülmektedir. Öyle ki, Dent coin 1 dolar olur mu sorusu da yatırımcılar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Genel itibariyle Dent coin, kısa vadede 1 dolar olmasa da 0,10 cent fiyat seviyesine yükselmesi şaşırtıcı olmayacaktır. Bu durum, 15 katlık bir artış potansiyeli anlamına gelmektedir. Dent coinin 0,10 cent olması durumunda piyasa değeri ise 10 milyar dolar olacaktır. Uzun vadede proje sağlamlılığı güçlendikçe Dent coinin 1 dolar seviyesine ulaşabilmesi oldukça mümkün hale gelecektir.

Dent coin, kısa ve orta vadede 15 katlık bir artış potansiyeline sahiptir, diyebiliriz. Dent coinin 1 dolar olması halinde ise yaklaşık 150 katlık bir artış yaşanmış olacaktır.

Piyasa arzı açısından VeChain, 64 milyar adettir. Birim fiyatı ise 0,17 centtir. Dogecoin’nin 127 milyar adet arzı vardır. Birim fiyatı, 0,27 centtir. Burada ifade etmek istediğimiz husus, Dent coinin 0,10 cent ve üzeri fiyat seviyesine yükselme potansiyeli piyasa değerleri açısından ve matematiksel olarak vardır. Dent coin ile ilgili olumlu proje haberleri ve gelişmeler söz konusu oldukça talep artacaktır.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği

Dent Coin Fiyat Tahmini 2022-2023-2024-2025

Yabancı platformların fiyat tahminleri oldukça düşük kalabilmektedir. Birçok platform yükselişleri tahmin etse de yükseliş miktarı konusunda yanılmaktadır. Bu nedenle, aşağıda paylaştığımız tahminlerin fiyat yükselişleri ya da düşüşleri ile beraber sürekli güncellendiğini unutmamak gerekiyor.

Digital coin price platformuna göre Dent coinin 2021 yılı hedef fiyatı 0,01 dolardır. 2022,2023,2024,2025 yıllarına ait Dent coin fiyat tahmini verileri aşağıda paylaşılmıştır.

Kaynak: https://digitalcoinprice.com/forecast/dent, Dent Coin Geleceği ve Dent Coin Fiyat Tahmini

Wallet Investor platformuna göre Dent coin fiyat tahmini 1 yıl için 0,01 dolardır. 5 yıllık Dent coin fiyat tahmini ise 0,0291 dolardır.

İlginizi Çekebilir: Hot Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Dent Coin Geleceği hakkında 2022 yılı en güncel verileri sizler ile paylaştık. Sizler Dent coin hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizlere youtube de Dent coin incemelesi yapan bir video bırakıyorum. 

 

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu