Kripto Paralar

Binance Coin Fiyat Tahminleri & Hedefi & Geleceği 2021-2022-2025

Binance coin fiyat tahminleri konusu, her kripto para yatırımcısının merakla araştırma yaptığı konuların başında geliyor. 2021 yılında dikkat çekici bir hacme ulaşan kripto paralar için orta ve uzun vadeli fiyat tahminleri büyük önem kazandı. Ancak birçok kişi ve platformun BNB tahminleri tutmadı. Aslına bakarsanız, yükseliş tahminleri tuttu ancak bu denli bir yükseliş kısa sürede beklenmiyordu. BNB coin, tahminlerin aksine kısa sürede çok fazla yükseldi.

Binance coin (BNB) fiyat tahminleri, hedefi ve geleceği konusuna geçmeden Binance coini tanıtmakta fayda var. Binance coin nedir ne işe yarar? Binance coin hedefi nedir? Binance coin geleceği var mı? Binance coin nasıl alınır satılır? vb. soruların da bu sayede yanıtı vermiş oluruz.

Binance coin nedir?

Binance coin, dünyaca ünlü ve en güvenilir kripto para borsası olarak bilinen Binance‘ın kripto para birimidir. İlk olarak 2017 yılında arzı sunulmuştur. İlk yıllarında Ethereum ağında çalışan Binance coin, daha sonra Ethereum ağından kaldırılmış ve BEP2 BNB coinleri takaslanmıştır. Artık Binance coin için Binance Chain kullanılmaktadır.

Binance coinin madenciliği yapılmamaktadır. Bunun nedeni ise Binance coinin BFT mutabakat mekanizmasını kullanmasıdır. İş ispatı ile çalışan madencilik işlemleri, Binance coin için geçerli değildir.

Binance coin nedir ne işe yarar?

Binance coin, aslında bir ödeme yöntemidir. Bir hizmet tokeni olarak da tanımlayabiliriz. Malumunuz, Binance dünyanın en büyük ve en fazla hacme sahip kripto para borsasıdır. Binance coin, Binance’da yapılan işlemlerin ücretini ödemek amacıyla kullanılmaktadır. Binance, güçlendikçe Binance coin de güçlenmeye devam edecektir.

Tavsiye Makale: Ethereum Fiyat Tahminleri 2021-2022-2025

Binance coin fiyat tahminleri ne yöndedir?

Binance coin fiyat tahminleri konusunda dikkatli olmak gerekiyor. 2020 yılında yapılan birçok kripto para tahminine bakabilirsiniz. Yükselecek denilen bazı alt coinlerin çakıldığını, sınırlı düzeyde yükselecek denilen bazı coinlerin ise neredeyse rekor üstüne rekor kırdığını görmekteyiz.

Fiyat tahmininde bulunurken kripto paralar ile ilgili gelecekte yaşanabilecek muhtemel gelişmeleri de göz önünde bulundurmakta yarar var. Şimdi dilerseniz, Binance coin fiyat grafiği geçmişine bir göz atalım.

Binance Coin Fiyat Grafiği Geçmişi

Binance coin fiyat grafiği incelediğinde inanılmaz bir fiyat yükselişi ile karşı karşıya olduğumuzu ifade edebiliriz. 2017 yılı Temmuz ayında Binance coin değeri sadece 0,11 dolardı. 2021 yılı Mayıs ayı itibariyle Binance coin 680 dolar seviyesindedir. Bu tam olarak 6800 kat artış anlamına gelmektedir. Diğer birçok coinde olduğu gibi Binance coin de 2021 yılında değeri değer katmıştır. 2021 yılında sadece birkaç hafta düşüş gösteren Binance coin, Binance’ın daha çok daha fazla güçlenmesi ve kripto para hacminin artması ile değerlenmesini beklemek yanlış olmayacaktır.

Binance coin ile ilgili güncel verilere buradan ulaşabilirsiniz. Binance coin hedefi konusunda doğru analizler yapmak için grafik analizlerini, kripto para arz miktarlarını vb. verileri es geçmemek gerekiyor.

Tavsiye Makale: Bitcoin Geleceği Ne Olur?

2021 Binance coin fiyat tahminleri

Uzman ve kurum kuruluşlara göre 2021 yılı için Binance coin fiyat tahmini, 1.000 dolar seviyesindedir. Aşağıda digital coin price platformunun paylaşmış olduğu fiyat tahminini inceleyebilirsiniz.

Longforecast’e göre ise Binance coin, 2021 yılını 2.000 dolar seviyesi ile kapatacaktır. Wallet Investor’a göre ise Binance coin fiyat tahmini 2021 yılı için 846 dolar seviyesindedir.

2022 Binance coin fiyat tahminleri

2022 yılı için Binance coin fiyat tahminleri ise bize şunu söylüyor: 2021 yılındaki çok fazla katlamalar söz konusu olmayabilir. 2021 yılından sonra Binance coinin birçok platform tarafından stabil ve yatay bir seyir izleyeceği ifade edilmektedir.

Digital coin price platformu, 2022 yılı için fiyat tahmini 1.200 dolar seviyesindedir.

Longforecast platformu, 2022 yılı için fiyat tahmini 3.000 dolar seviyesindedir.

Wallet Investor, 2022 yılı için fiyat tahmini 1.000 dolar seviyesindedir.

2025 Binance coin fiyat tahminleri

2025 yılı için Binance coin geleceği konusunda tahminde bulunmak oldukça uzun bir perspektif gerektiriyor. Kripto paraların ne olacağı bilinmez ancak 2025 yılına kadar kripto paraların güçlenerek devam etmesi olası. Bu durumda kripto para piyasa hacminin çok daha büyümesi durumunda Binance coinin de güçlenerek bu süreçte olacağını unutmamalıyız.

Digital coin price platformu, 2025 yılı için fiyat tahmini 2.100 dolar seviyesindedir.

Longforecast platformu, 2025 yılı için fiyat tahmini 4.000 dolar seviyesindedir.

Wallet Investor, 2025 yılı için fiyat tahmini 1.770 dolar seviyesindedir.

Daha önce bu platformların kripto para tahminlerinde yanıldıklarını belirtelim. Ancak bu platformların belirli parametreleri kullanarak bu tahminlerde bulunduklarını da unutmamak gerekiyor.

Uyarı:  “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Para Uzmani

Para Hayali; girişimci ve yatırımcılara yol gösteren bir bilgi platformudur. İş fikirleri, krediler, devlet destekleri ve girişimci rehberi ile okurlarına katma değer sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu